PL UK
Mega Stone
płyty granitowe marmurowe
Strona Główna < Współpraca

Współpraca – hurtownia płyt granitowych | Wielkopolska i inne regiony

Hurtownia płyt granitowych Mega-Stone to profesjonalny dostawca wysokogatunkowych produktów. Jesteśmy otwarci na kontakty biznesowe z Polski i zza granicy, także poza Europą. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Współpraca międzynarodowa – efekty

Historia firmy Mega-Stone zaczęła się dzięki znajomości z biznesmenem pochodzenia indyjskiego, Galim Subramanyam. Prowadzi on firmę kamieniarską oraz hurtownie w Londynie i Irlandii, a także kamieniołomy w Indiach. Dzięki współpracy ze wspomnianą firmą, możemy dziś oferować Państwu wysokiej klasy kamienie, głównie granit z Indii. Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy przedstawicielem tej indyjskiej firmy na rynku w Polsce. Jak widać na zdjęciach, firma jest świetnie wyposażona w najwyższej jakości sprzęt do produkcji i przerobu kamienia. Dbamy o to, żeby nasze kamienie sprowadzane do Polski były najlepszej jakości. Sami osobiście jeździmy do Indii i ustalamy wszystkie szczegóły dotyczące importu produktów.

Indie to główny kraj, z którego importujemy kamienie, ale rozpoczęliśmy także współpracę z krajami Dalekiego Wschodu – dzięki temu możemy zaproponować stylowy i trwały granit z Chin. Stawiamy na dynamiczny rozwój firmy w przyszłości, rozszerzając ofertę o import materiałów z innych krajów, takich jak: Włochy, Portugalia, Hiszpania itp.

Hurtownia płyt granitowych – charakterystyka

Cały czas badamy rynek, co pozwala nam również w lepszym stopniu zadbać o jakość sprowadzanego produktu. Osobiste kontakty biznesowe są dla nas bardzo ważne, ponieważ poprawiają współpracę.

Głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa płyt granitowych. Granity importujemy od razu w płytach. Początkowo były to grubości 2 i 3 cm, ale obecnie mamy w ofercie także płyty 5 cm. Różne grubości dają nam większą elastyczność działania i dobierania produktów. Przez to oferujemy towar, który może zainteresować nie tylko firmy z szeroko pojętej branży budowlanej, ale także wykonawców nagrobków.

Zapraszamy do współpracy!


SPRZEDAŻ HURTOWA PŁYT
GRANITÓW i MARMURÓW
REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
kamienie naturalne
PL tel. +48 724 546 330
UK tel. +44 7900 457 139
GRANITY
kamienie naturalne
Granity z Indii
MARMURY
kamienie naturalne
Marmury z Indii
JAK DO NAS TRAFIĆ
kamienie naturalne
Sprzedaż kamieni z Chin, Włoch, Indii | Granity i Marmury Mega Stone sprzedaż hurtowa kamienia naturalnego - płyty marmur i granit Witkowo k. Gniezno
SPRZEDAŻ HURTOWA PŁYT GRANIT * MARMUR
Strona Główna | Oferta | Galeria | Współpraca | Kontakt
Copyright © 2018 MEGA-STONE